Oklejanie pojazdów

To chyba najbardziej dynamiczna i mobilna forma reklamy. Estetycznie oklejone auto robi wrażenie na drodze i staje się rozpoznawalne wśród kierowców
i przechodniów. Pod względem zasięgu jest jedną z najlepszych form dotarcia do klienta.

Oferujemy profesjonalne oklejenie pojazdu materiałami bardzo wysokiej jakości – stosujemy do tego folię wylewaną, która dostosowuje się do kształtu pojazdu. Dodatkowo laminujemy wydruk, co pozwala przedłużyć żywotność do kilku lat.

Wielkość pojazdu nie ma znaczenia – bezproblemowo okleimy malucha, ciężarówkę lub autobus. Ilość powierzchni do wyklejenia ma wpływ na cenę. Grafika na całym pojeździe robi wrażenie i wyróżnia pojazd na drodze. Jednak kilka wyciętych napisów na aucie również wygląda bardzo dobrze.

Do wyklejania stosujemy folię renomowanej firmy Oracal. Podstawowy wariant folii jest zalecany do płaskich powierzchni. Gdy powierzchnia ma sporo zagięć i przetłoczeń stosujemy folię wylewaną, która dzięki swej elastyczności i mniejszej grubości dostosowuje się do każdej krawędzi. Okna samochodowe najczęściej kleimy folią typu One Way Vision (czyli „dziurkowaną” – prześwitującą z jednej strony).
Do oklejania pojazdów dysponujemy ogrzewanym garażem, dzięki czemu możemy zaoferować oklejanie pojazdów przez cały rok, nawet zimą.
Cena zależna jest od typu i powierzchni folii potrzebnej do wyklejenia oraz kosztów projektowania.